o nás

     Volám sa Jozef Ďurana a narodil som sa v roku 1957 v obci Belá pri Žiline. Vyštudoval som odbornú školu ako klampiar, a odvtedy sa venujem prevažne klampiarskym a pokrývačským prácam. Počas mojej kariéri som precestoval veľkú časť Európy a získal tak ďalšie skúsenosti z iného pracovného prostredia a rôznorodých stavebných systémov. Taktiež priebežne podľa potreby a možností absolvujem rôzne školenia na doplnenie si vedomostí a zručností, nakoľko musíme kráčať s dobou. 

    Moja práca sa mi stala koníčkom, a preto sa teším o to viac keď stretnem po rokoch spokojných zákaznikov a pochvália moju prácu. Svoje vedomosti a praktické skúsenosti presúvam ďalej na svoje deti Juraja a Jozefa a taktiež svojich kolegov.

     Mojou prioritou je spokojný zákazník, a preto dbám na vysokú profesionalitu. Zaoberám sa kompletnou i čiastočnou realizáciou šikmých a rovných striech. Okrem realizácií sa zaoberám i predajom strešných krytín, doplnkov, strešných okien a klampiarskych prvkov, všetko za výhodné ceny vrátane dopravy.  Pri realizácii je samozrejmosťou zaistenie upratovania v priestore uskutočňovania prác i s následným odvozom odpadu.

     Neváhajte ma kontaktovať, bude pre mňa potešením pripraviť Vám komplexnú ponuku presne podľa Vašich potrieb.

            S pozdravom Jozef Ďurana - Klampiar

Kontakt

Jozef Ďurana - KLAMPIAR Hviezdoslavova 60/33
Belá, okr. Žilina
013 05 Slovakia

ičo: 34 71 33 10
+421 902 896 268 jduranaklampiar@gmail.com